Obrázek (18228) Zvětšit náhled

SALMING Quest1 Tourlite Aero 103(114 L)

Nový produkt

3 299 Kč S DPH

Přidat na seznam přání

Florbalka s tvrdostí 27 již patří mezi středně tvrdé, které doporučujeme pokročilým hráčům. Čím vyšší číslo tvrdosti florbalky, tím měkčí shaft. Volba správné tvrdosti shaftu dokáže pozitivně ovlivnit vaší techniku a střelbu.

Technologie shaftu

TourLitet Aerot

Technologie TourLite Aero se poprvé objevila již před pár sezónami na jednom z modelů z limitované Kim Nilsson Edice a od té doby je to náš bestseller. Jedná se o ještě výraznější odlehčení shaftu při zachování její odolnosti a flexibility. Ideální pro hráče, co si oblíbili TourLite modely značky Salming. Složení shaftu je 100% karbon.

Čepel Salming Quest 1Lety osvědčená čepel značky Salming se silnějším rámem. Oblíbená napříč celým hráčským spektrem, od elévů po veterány, hrají s ní muži i ženy. Vyhledávaná je hlavně díky své všestranosti. S čepelí Quest 1 dokážete kvalitně zpracovat i nahrát forhendem i bekendem, dokážete vystřelit přesnou a prudkou střelu tahem i příklepem, střelu připravenou i pohotovou. Zahnutí čepele není tak výrazné, jako je např. u čepele Hawk, ale je jistě větší než u čepele Quest 3 nebo Raptor.

TRIDENT TECHNOLOGY

Nepřekonatelný Shaft-to-blade systém pro zachování celistvosti hole. Čepel přirozeně navazuje na shaft


SINGLE CAVITY PLUS

Jedna samostatná horizontální dutina podél celé čepele


TORSION LID SYSTEM

Vyplnění místa mezi mřížkami po obvodu v části u patky dodává čepeli pevnost


TOE DRAG DESIGN TDD

Díky této konstrukci je jednodušší přitáhnout míček směrem k tělu. TDDt zlepší tvoji práci s míčkem


Hmotnost: 72g
Povrch forhendové strany: 181 sq.cm

Touch Plust
Nejměkčí materiál čepelí od značky Salming. Materiál Touch Plus je směsí vyvinutou pro ještě citlivější zpracování a jemnou techniku. Míček od čepele tolik neodskakuje, jako je tomu u tvrdých čepelí. Tento materiál doporučujeme na gumové povrchy.

Omotávka X3M Pro grip


Velice oblíbená omotávka s dlouhou životností. Omotávka X3M Pro grip patří k silnějším a měkčím omotávkám.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi